Шевченко закликає об'єднуватисьМеню сайта

Пошук

Головна » Публікації » Кредитний кооператив

Французький Crédit Coopératif – лідер етичного банкінгу

Crédit Coopératif Crédit Coopératif, один з провідних французьких кооперативних банків, засновано в 1893 році. У його витоках значний соціально-економічний рух кінця ХІХст., що призвів до створення сучасних  інтегрованих банківських груп, коли індустріальна революція та рання глобалізація спонукали населення до самоорганізації в кооперативи. Так виник банк, зосереджений на кооперативній філософії соціальної відповідальності.

По-перше, Crédit Coopératif пропонує широкий спектр банківських продуктів та послуг, особливо для підприємств та організацій, в різних сферах громадського господарства, як і для окремих осіб. Він допомагає та співпрацює з кооперативами, організаціями взаємодопомоги, малим бізнесом, торговими асоціаціями, робітничими комітетами, насправді усіма учасниками розвиненої економіки.

«Робота кооперативного банку це не лише забезпечувати рух грошей, але й спрямовувати кошти на корисні справи, в соціальному розумінні. Це наше бачення в Crédit Coopératif», зауважив Жан-Луї Бансел, Президент Crédit Coopératif. «Ми були піонерами з неприбутковими організаціями, першими в соціальному фінансуванні… Ми спираємося на ті ж принципи в мікрофінансуванні, що є  суттєвим для світу та вимагає відповідних банківських знань. Кооперативний банк має переконатися, що зберігає свою кооперативну ідентичність, забезпечуючи підтримку учасників соціальної економіки та діючи з принципів солідарності, але також підтримувати ще більше тих, хто залучений до побудови більш гуманного суспільства.

Трохи більше року тому Crédit Coopératif запровадив механізм, за яким  віддає на благодійність 0,01% по кожній міжбанківській транзакції, що ним проводяться. Кошти спрямовуються наприкінці кожного року неурядовим організаціям, що працюють в міжнародній співпраці заради розвитку, таким чином допомагаючи виконувати Декларацію цілей розвитку тисячоліття ООН

«Ми перший банк, що добровільно запровадив такий механізм. Це додатковий проект серед багатьох інших банківських соціальних ініціатив, таких як  спонсорська допомога, послуги для солідарних агентів, чи через комерційні пропозиції для наших клієнтів та членів, що акумулюють частину прибутку для діячів громадянського суспільства,» - зауважив за ланчем П’єр Валантен, заступник Виконавчого директора  Crédit Coopératif. «Це є природним кроком для нас. Враховуючи власні розміри та впливовість, єдиним шляхом для Crédit Coopératif є  брати участь в фінансуванні роботи на виконання Декларації тисячоліття в країнах, що розвиваються».

Насправді, Crédit Coopératif зайняв провідну роль у банківському секторі Франції і наразі пропонує найширший спектр банківських продуктів та послуг, заснованих на принципах етичності та солідаризму.

Використовуючи інструменти рефінансування, кредитні лінії, гарантійні схеми та фінансовий інжиніринг, він забезпечив широку підтримку макрофінансовим установам.

Довідка

Crédit Coopératif це кооперативний банк, місія якого сприяти розвитку підприємств громадського господарства, асоціацій, кооперативів, бізнес груп, громадських підприємців та благодійних установ, в належній відповіді на їх потреби та спів виробництві послуг. Як піонер етичного та солідарного фінансування, Crédit Coopératif надає свої знання та досвід на служіння своїм клієнтам та партнерам, і має намір у подальшому розвивати економічні та фінансові інструменти, що дбають про людину та навколишнє середовище.

Перевёл Денис Алёшин

Категорія: Кредитний кооператив | Опубліковав користувач: Celvin (05 Жовтня 2012)
Перегляди: 500 | Рейтинг: 0.0/0
Кооперативний рухКооперація у світіКредитний кооператив
Сільськогосподарський кооперативСпоживчий кооперативВиробничий кооператив
Житлово-будівельний кооперативЛюдинаСтартап
Кількість коментарів: 0
Коментувати можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]