Шевченко закликає об'єднуватись



[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]

Які бувають творчі кооперативи? Театральні? Вертепи? - Форум Кооперативів України

  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум Кооперативів України » Форум » Форум Українського Кооперативного Руху » Які бувають творчі кооперативи? Театральні? Вертепи?
Які бувають творчі кооперативи? Театральні? Вертепи?
ХАЛВАДата: Вівторок, 18 Вересня 2012, 00:42 | Повідомлення # 1
Рядовий
Група: Пользователи
Повідомлень: 2
Репутація: 0
Статус: Offline
Цікавлять творчі кооперативи.
В першу чергу театральні і вертепи.
Є "нагативний" досвід створення літературного видання.
Було 8 чоловік. Для першого видання потрібно було бюджет в 15-20 тисяч гривень.
Ніхто нікого до поповнення бюджету не примушував.
Була готовність певниз учасників інвестувати певну частину коштів, не думаючи про те скільки інвестували, чи взагалі не інвестували інші.
Проблема була в "джмеликах" і "тарганчиках" певних учасників.
Справа стара, не буду описувати хто і що зробив, або ще важливіше не зробив, просто в певний момент частина "редакторів" вирішила, що їм і без решти учасників непогано живеться і пишеться.
Все таки я радий, що не доробили проект - легше втрачати коллег-співредакторів, коли не вклався в справу, ніж коли вклався і тоді вже втрачати.
Хто хотів і так почав друкуватись.
Але зараз є новий досвід, новий рівень творчості, нові проблеми.
І що важливо "варитись в власному соку" шкідливо - це на будь-якому майстер-класі вам скажуть.
Знаю, що багато інших кооперувались з різними результатами успішності для творчих проектів.
Може хтось вже набив достатньо гуль, щоб відсіювати ненадійних співзасновників ще на першому етапі.
Хотілося б почути їх досвід, або навіть можливо створити якийсь спільний культурний проект.
Цікавлять театралльні гуртки, вертепи, кіногрупи, літературні чи громадські журнали.
Зустрів таких хлопців http://www.antins.net/?page_id=664&lang=uk але вони - художники і ціни їхні розраховані на багатеньку богему, тобто це не є погано, але то не зовсім моя аудиторія.
 
CelvinДата: Вівторок, 18 Вересня 2012, 14:42 | Повідомлення # 2
Рядовий
Група: Администраторы
Повідомлень: 5
Репутація: 0
Статус: Offline
Не маю досвіду створення творчих кооперативів, але дещо розумію в організації підприємств і кооперативних зокрема.

Напишіть будь ласка, які функції має виконувати новий кооператив, можливо щось корисне зможу порадити.
 
CelvinДата: Субота, 03 Листопада 2012, 17:07 | Повідомлення # 3
Рядовий
Група: Администраторы
Повідомлень: 5
Репутація: 0
Статус: Offline
вот исторический опыт можно немного глянуть
 
kaidachsoniaДата: Вівторок, 14 Лютого 2017, 15:04 | Повідомлення # 4
Рядовий
Група: Пользователи
Повідомлень: 5
Репутація: 0
Статус: Offline
ыввы
 
laran9Дата: П`ятниця, 21 Квітня 2017, 09:15 | Повідомлення # 5
Рядовий
Група: Пользователи
Повідомлень: 4
Репутація: 0
Статус: Offline
интересно
 
Форум Кооперативів України » Форум » Форум Українського Кооперативного Руху » Які бувають творчі кооперативи? Театральні? Вертепи?
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: