Шевченко закликає об'єднуватисьМеню сайта

Пошук

Головна » Новини » 2013 » Листопада » 21 » Фундації імені князів-благодійників Острозьких займатиметься розвитком кооперації
12:29

Фундації імені князів-благодійників Острозьких займатиметься розвитком кооперації

10-15 листопада 2013 року делегація Фундації імені князів-благодійників Острозьких провела серію переговорів з громадськими та благодійними організаціями Італії, в результаті яких в Україні можуть розпочатися щонайменше 2 міжнародні проекти.

За допомогою повноважного представника Фундації Острозьких у м.Римі (Італія) для української делегації з представників з числа благодійних фондів, громадських організацій та місцевих влад протягом 5 робочих днів було проведено біля 10 переговорів з лідерами асоціацій, кооперативів, благодійних місій, бізнес-корпорацій, в ході яких визначилися щонайменше 2-3 проекти, які можуть бути оформлені та передані на розгляд Уряду Італії та Європейської комісії. 

Зокрема мова йде про партнерство з Асоціацією "Нова економіка" з Венеції, яка пропонує соціально-економічні підходи вирішення проблем громад через розвиток споживчої кооперації (коли родини мають можливість економити на придбанні продуктів). 

Окрім цього, Конфедерація християнських кооперативів Італії пропонує співпрацю у роботі з українськими мігрантами та їх родинами. 

Попередній проект цієї організації, який реалізовано в Албанії мав чималий успіх, оскільки передбачав створення різних форм зайнятості (в тому числі соціального підприємництва) колишніх мігрантів на батьківщині у співпраці з італійськими кооперативами, котрі відкривали методики ефективної господарської праці та нові ринки збуту продуктів кооперативів. 

Італійські бізнесмени Асоціація архітекторів і будівельників Академії харчування та кулінарії, з яким відбулися зустрічі, запропонували українським бізнесменам свою співпрацю, в тому числі відкриття філій та спільних підприємств. 

Від так, розпочинається залучення потенційних партнерів для створення соціальних й економічних проектів, які обіцяють залучення додаткових інвестицій. 

За результатами візиту Фундація Острозьких розпочала консультації з організаціями та донорами, а також з місцевими і релігійними громадами щодо розвитку кооперації у різних її проявах. 


Рубрика: Кооперативний рух | Переглядів: 1105 | Автор: Celvin | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Реєстрація | Вхід ]