Шевченко закликає об'єднуватисьМеню сайта

Пошук

Головна » Публікації » Стартап

Супермаркет для людей

У 1972 році в Сінгапурі була широко поширена паніка серед покупців через побоювання глобальної нестачі продовольства, викликану глобальною нафтовою кризою. Недобросовісні торговці відчули це і підвищили ціни на товари першої необхідності.

Щоб протистояти цьому, Національний конгрес профспілок (НКП) створив перший кооперативний супермаркет з метою продажу продуктів харчування та інших споживчих товарів за адекватними цінами, тим самим змушуючи спекулянтів припинити невиправдане зростання цін. Саме в цій соціальній місії, зменшення вартості життя в Сінгапурі беруть свій початок супермаркети FairPrice, які успішно працюють в Сінгапурі протягом багатьох років.

Під час рисової кризи в 2008 році ціни на рис виросли. Незважаючи на цінову кризу, FairPrice забезпечував стабільне постачання основних продуктів харчування і був першим, хто знизив ціни на рис для домогосподарств. Зовсім недавно в 2011 році, на тлі стурбованості зростанням цін на рис і високої інфляції, FairPrice знову заявив, що він заморозить ціни на рис з Таїланду і В'єтнаму до кінця 2012 року.

Крім цієї соціальної місії зменшення вартості життя, FairPrice також відіграє свою роль у соціальному розвитку. У FairPrice встановлені стандарти корпоративної соціальної відповідальності (КСВ), що передбачають турботу про співробітників і про навколишнє середовище. В рамках проекту Share-A-Textbook (Поділися підручником), наприклад, вже перероблено більше 2 мільйонів підручників, майже 30 років надається можливість бідним студентам заощадити на витратах на підручники. 

FairPrice також створив фонд FairPrice, щоб забезпечити краще життя для громади. FairPrice Фонд зосереджує свої ресурси на трьох стратегічних напрямках - допомога бідним і нужденним, розвиток громад, покращення добробуту трудящих. На сьогоднішній день FairPrice пожертвував через свій фонд понад $ 32 млн.

Сьогодні, FairPrice має кілька форматів роздрібної торгівлі, служить різноманітним потребам та інтересам людей з усіх верств суспільства, FairPrice йде в ногу з мінливими потребами своїх клієнтів, залишаючись при цьому прихильним своєї соціальної місії - зниження вартості життя. Він прагне стати кращим роботодавцем, зробити помірною вартість життя в Сінгапурі і задовольнити потреби своїх членів, робітничого руху і громади.

Категорія: Стартап | Опубліковав користувач: Celvin (01 Жовтня 2012)
Перегляди: 1049 | Рейтинг: 0.0/0
Кооперативний рух Кооперація у світі Кредитний кооператив
Сільськогосподарський кооператив Споживчий кооператив Виробничий кооператив
Житлово-будівельний кооператив Людина Стартап
Кількість коментарів: 0
Коментувати можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]