Шевченко закликає об'єднуватисьМеню сайта

Пошук

Головна » Публікації » Виробничий кооператив

Виробничий кооператив

Сортувати по: Даті · Назві · Рейтингу · Коментарям · Переглядам
Зразок статуту виробничого кооперативу

перелік функцій і повноважень що мають різні органи управління виробничого кооператива.

Член виробничого кооперативу має право на вихід із кооперативу. У цьому разі йому виплачується вартість паю або видається майно, пропорційне розміру його паю, а також здійснюються виплати, встановлені статутом кооперативу. Право на вихід з виробничого кооперативу – це безумовне право на припинення членства, що не може бути обмежене ні статутом, ні рішеннями кооперативу. Вихід з кооперативу є підставою для проведення розрахунків. Видача паю, виплата вартості паю та інші виплати членові кооперативу, що виходить з нього, здійснюються у порядку, встановленому статутом кооперативу і законом.

Для забезпечення статутної діяльності кооператив у порядку, передбаченому його статутом, формує пайовий, резервний, неподільний та спеціальний фонди.

Виробничим кооперативом є добровільне об’єднання громадян на засадах членства для спільної виробничої або іншої господарської діяльності, яка базується на їхній особистій трудовій участі та об’єднанні його членами майнових пайових вкладів. Статутом кооперативу за законом може бути передбачено участь у діяльності виробничого кооперативу на засадах членства також інших осіб.

Кооперативний рух Кооперація у світі Кредитний кооператив
Сільськогосподарський кооператив Споживчий кооператив Виробничий кооператив
Житлово-будівельний кооператив Людина Стартап