Шевченко закликає об'єднуватисьМеню сайта

Пошук

Головна » Публікації » Споживчий кооператив

Споживчий кооператив

Сортувати по: Даті · Назві · Рейтингу · Коментарям · Переглядам
Успіхи Openoffice і Wordpress  демонструють потенціал кооперативів, та чи є вони життєздатною альтернативою капіталістичної економіки? Оскільки світ шукає способів уникнути  економічного краху, балансуючи на краю прірви зміни клімату, люди все частіше задаються питанням: чи існує альтернатива капіталізму? Доброю новиною є відродження глобального кооперативного руху, який може стати серйозним претендентом. Але чи можуть кооперативи реально дати відповіді на деякі з найбільш актуальних проблем сучасності - від розгулу нерівності і економічних потрясінь до кліматичної катастрофи?

West Belconnen Health Coop.Будь-хто може приєднатися до медичного кооперативу. Члени цього споживчого кооператива з надання медичних послуг сплачують 66 доларів на рік за родину чи 33 долари за окрему особу. Натомість вони отримують необмежені безкоштовні медичні консультації, повноцінну професійну медичну допомогу. Кооператив є просто відродженням форми медичної допомоги, що була поширена в Австралії на початку 20 ст., але зникла з початку введення платної медицини. Схоже, що це ідея, час якої знову настав.

Споживча кооперація в Україні  -  це  добровільне  об'єднання громадян для спільного ведення господарської  діяльності  з  метою поліпшення свого економічного та соціального стану. Вона  здійснює торговельну,  заготівельну,  виробничу  та  іншу  діяльність,   не заборонену чинним законодавством  України,  сприяє  соціальному  і культурному розвитку села,  народних  промислів  і  ремесел,  бере участь у міжнародному кооперативному русі.

Кооперативний рух Кооперація у світі Кредитний кооператив
Сільськогосподарський кооператив Споживчий кооператив Виробничий кооператив
Житлово-будівельний кооператив Людина Стартап